goma te dimrit

Shitet nga: luan 15 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 175 R14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim