shes goma per kombi

Shitet nga: vali 02 Nën 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te reja te pa perdorun i posedoj 6 goma (195/75R16C)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim