shes 4 goma 185/85R ,15 copa 10 euro

Shitet nga: xxxxx 07 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She 4 goma 185/85R15 shum te mira , gomat jan ne rregull. nderroj me naj sen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim