shes 4 goma .te ndryshme 5 EURO.

Shitet nga: goma 30 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   8 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma 185/70/R14 dhe 1 gome 195/70/R15 dhe ni gome 13 qmimi , te gjitha se bashku i shes 20 euro, kurse veq e veq 8 euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim