shes Goma 245 45 17

Shitet nga: titi 26 Mar 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 245 45 17 jan shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim