shes fellgat pa goma

Shitet nga: beni 11 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 17 pa goma jan T'rujtun me 5 shoraf bajn per golf pasat etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim