shes goma

Shitet nga: titi 11 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Goma 245-40-18 jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim