shes

Shitet nga: titi 11 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes badasha citoren 14 jan shum te rujtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim