shesi guma 16 teintrsu munen mi ble

Shitet nga: niki 16 Mar 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesi guma 16 teintrsu munen mi ble te gjitha gumati qmimi ashti shum i liri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim