shitet

Shitet nga: ilir 25 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasht17 me goma te veres 205 55 17.per renult me kater sharafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim