Auto radio per opel corsa

Shitet nga: xxxx 12 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radiocasetofonin "siemens" -car 2004.
origjinal për opel corsa meriva dhe vectra.
eshte i dekoduar (i eshte hejqur kodi)
munde te instalohet dhe te hjeket pa e kerkuar kodin.
cmimi i volitsheshem 40 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim