BASSBOX

Shitet nga: Behar 05 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Bass + zer te mesem + zer te lart komplet
Prodhuesi
ALPINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim