CD Player ROCKFORD RFX9210

Shitet nga: Behar 05 Pri 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
4x40Watt
MP3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim