Dvd player per makine

Shitet nga: hako 27 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR   75 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Dvd playr.per.makine.e.rujtne.shun perveq dvd e.ka.edhe.vendin.per. usb cmimi i.volitshem garantoi
qmimi i volitshem si kategori e dvd plyer per makine
mund te kontaktoni ne viber +4915213243940
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim