Pajaqall ROCKFORD

Shitet nga: Behar 05 Pri 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
ne 2002 kushtonte 1300 euro
sod kushton 130 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim