Radio dvd per kerra te ri

Shitet nga: lendrit 13 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radio dvd ne gjendje perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim