Radio per opel

Shitet nga: Erjon 28 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radion 'Remote Display' kjo asht me cod nuk ban neper vetura tjera ban veq ne opel asht e ardhur nga zvicrra asht e rujtur asht shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim