Shes ose nderroj fellnet (bandashat) se bashku m..

Shitet nga: Besfort syla 01 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Fellnet dhe gomat jan ne gjendje te rregullt te pa perdoura..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim