Subbufer

Shitet nga: Liridon 13 Nën 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
E shes buferin me gjith zmadhuese qe te dyjat jan ne gjendje te rregullt mundemi edhe me i provu te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim