Urgjent shes Radio per golf 5 dhe per pasat Cc ...

Shitet nga: .... 19 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten radiot te ardhun nga gjermonija radio per pasat cc 130 euro radio per golf 5 90 euro ... Boksat Pioner 40 euro per me shum infoo 049371551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim