Vw radio

Shitet nga: Kadri 13 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Origjinale mp3 pa pin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim