bofer

Shitet nga: argjent 12 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes ty bofera jon te ardhun nga zvicra jon ka 800 vat boj drim me fellen 17 per bmw delfin gjidem ne pej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim