kasetofon me cd mlotof 4 x 50 w

Shitet nga: mehmet 22 Dhj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
eshte ne gjendje shum te mir i ndrohen ngjyrat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim