shes kasetofon original per wv

Shitet nga: xxx 22 Tet 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kasetofon origjinal per wv passat ose tauran ne gjendje perfekte me gjitha paisjet percellese me navigacion per me shum shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim