u shit, flm merrjep jeni met miret

Shitet nga: Genti 02 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio cd per golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim