Motorri 1.9 TDI

Shitet nga: Arber 15 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet motorri 1.9 TDI me Ndrrus te shpejtsive dhe Komand komplet

Motorri eshte i importuar nga Suedia per Golf 3 por nuk eshte montu asniher, motorri shitet komplet nuk ndahet pjes pjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim