AUTO PJESE PER MERCEDES ML164 DHE GL

Shitet nga: Mikstrade 24 Dhj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Amortizera te par komplet
Jastyka te par
Amortizera te mram
Jastyka te mram
Kompresor 4matik

Per me shum info ne tel 08-00 18-00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim