Drita alarm

Shitet nga: Ximi 14 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten dritat alarm per bagera, kamiona dhe transportues te ndryshem. Çmimi :sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim