Fara dhe stopa per makina audicitroën peugeot golf

Shitet nga: Florim 31 Dhj 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Te ardhura nga franca te pa demtuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim