KAMERA dhe ALARMA me te LIRET NE KOSOVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Home Security Electronics 05 Pri 12:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret ne rajone

RISI RISI
JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE per KAMERA dhe Alaram

Kemi Akcesa per LIfta Brava Elektronike Rampa Dyrer Levizese etj

HOME SECURITY jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre.
Nr.Kontaktit / 049 556 242...
jemi me te liret ne REGJION
Nr.Kontaktit / 049 556 242...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim