Krilla per traktor ferguson

Shitet nga: Sejdi 14 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes krillat per Ferguson jane ne gjendje shum te mir dhe te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim