Motorr 2.2 Dizell

Shitet nga: besniki 10 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motor 2.2 c kllas ne gjende shum te mir 170mi te kalumu me klim dhe te gjitha pjest per c kllas pjest ja kem hek se kem ba ndeshje shum ne gjendje asht motri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim