Motorr per mercedes

Shitet nga: Gasper 08 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorr per mercedes 2.2 dizel ne gjende shum te mir dhe te gjitha pjest per c klas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim