Pjes te veturave te importura nga jashti

Shitet nga: Bekim 20 Tet 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per vetura te inportuara nga jashti me qmime te volitshme
Shes dhe montoj pjes te veturave kemi edhe kerre tjera qe hala skem muj mi ba fotot
Viber +37744268550
Tel 049222011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim