RREGULLATOR I GAZIT PËR CDTI OPEL, MAZDA, NISAN

Shitet nga: Sauk dhe Rregullator i gazit 25 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes saukin dhe rregullatorin e gazit për shumë llopje të automjete si Opel, Vauxhall, Suzuki dhe Mazda të cilat janë të tipit të motorrit CDTI.


Bëjë ndrrim me çdo send të përshtatshëm për
ndërrim.

Viber +377 44 246 501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim