Radiator per Peugeot

Shitet nga: Bujar Saraqini 13 Gsh 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Radiatori eshte i ri dhe i pa perdorur. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim