TURBINE dhe BOSHPUMP

Shitet nga: Arlind 23 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes boshpumpen dhe turbinen 1.9. Jan ngjendje shum t'mir, kan punu shum mir pa problem.

Jan per VW.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim