Zamajac korp llamell

Shitet nga: Ardian 27 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

298 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Zamajc korp llamell te perdorura te ardhur nga zvicraa ,jan te prodhimit wv sachs origjinale me garancion.Jan te WV 2.0 16v ,6 shpejtesi Golf 5 ,Audi,scoda etj.Jan shum te ruajtura dhe pa defekte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim