angllaseri golf 2 d

Shitet nga: lulzim 23 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet angllaseri i golf 2 disell shum i rujtun dhe punon shum mire te interesuarit te thrrasin ne tel i cili qmimin e ka fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim