dyer, amortizera dhe ulese

Shitet nga: Anton 07 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes dy dyert e para te opel astres vitit 2002 ngjyre hiri, dyert jane te rujtne pa asnje demtim te ardhura prej ch, gjithashtu shes dy uleset e para te opel astres, uleset jane shume te mira me nxemje dhe levizese,
Shes edhe dy amortizerat e pare komplet me spirale te ardhura nga ch, jane shume te mire thuajse pa perdorun hiq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim