ford fukus dizne dhe pump

Shitet nga: egzoni 29 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
4 dizne dhe 2 pumpa per ford fukus 1.8 dcti 2002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim