pjes te ndryshme per Ford Excord

Shitet nga: pjes per Ford eckord 05 Gsh 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per Ford Excord : Gllava e vollanit hidrolike me bashk me pump Branikin e Par gllaven e motorri dhe pjes te ndryshme te tjera qmimi I volitshem kush I merr te gjitha bon edhe veq e veq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim