Rimorkio për veturë

Shitet nga: isa 31 Krr 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio per veture, prodhim gjerman, fabrikisht e ndertuar, material nga alumini, me goma gati te reja dhe me nje gomë me bandashë rezervë, pothuajse gati e re, me dimenzione 1.6 x 1.15 x 0.35, me amortizator dhe instalim elektrik ne rregull, shume e pershtatshme per qdo lloj veture, me leje te qarkullimit, pesha bartese 600 Kg. Shitet me nje qmim shume te arsyeshem prej 430 € ose edhe ndrrim i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim