Amortizera me gvint

Shitet nga: arditi 24 Dhj 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten dy amortizera me gvint shum pak te perdorura bejn per golf 1,2,3 ,vena etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim