Audi A4

Shitet nga: Agron 09 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Drita te zeza origjinale per audi a4 2002-2004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim