Chpi Tunnig

Shitet nga: chpi tunnig 27 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chipi Eshte per Vw
Dhe Fuqija eshte 50 Ps
Golf
Passat
Seat Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim