Mercedes SLK branik i pare

Shitet nga: Valdrin 24 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet braniki i pare i mercedes SLK origjinal me drita . Cmimi me marrveshje 045 978 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim