stopa per audi a4 edhe golf 4

Shitet nga: gazmend 08 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes stopa per Audi A4 dhe Golf 4 ..Stopat jan ne gjendje te mir jan te perdorur shum pak .Stopat jan te ardhur nga zvicrra ,,,shiten urgjent...Qmimi 80 te Audis dhe 80 te Golfit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim