Prekolic Per Makina Dhe Biciklet

Shitet nga: Dion Salihu 09 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Prekolic Per Makina Dhe Biciklet

Qmimi: Sipas Marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim