Alarm per tegjitha llojet e makinave *****/////..

Shitet nga: Nnnnnn 06 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
ALARMI ESHTE PER TEGJITHA LLOJET E MAKINAVE

BEN HAPJEN E DYRVE TE MAKINES

SIGURIM PER MOS NDEZJEN E MOTORIT (PER HAJNA)

( SIGURIM NE XHAM NE DYER EDHE PO U HAP DERA KUR ASHT I AKTIVIZUN ALARMI NUK PUSHN

URDHIN NGA KOMANDA ,(DIGITRONI) DHE NUK NDIZET )


opel golf pasat passat mercedes bmw traktor nissan vektra celular mobile shtepi banesa vetura automjete tegjithakateguri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim